CZĘSTE PYTANIA

 

Najcześciej Zadawane Pytania

  • I.  Jak wygląda pomoc on-line?

Pomoc on-line to rozwiązywanie zadań na zlecenie. Rozwiązania, z pełnym opisem stosowanych metod, wysyłamy w ustalonym wspólnie terminie.  Oferujemy także korepetycje przez Skype'a oraz profesjonalne kursy e-learningowe.
Naszym celem jest edukacja, a nie instrumentalne rozwiązywanie zadań. Nie wykonujemy prac zaliczeniowych- takie działanie byłoby nie tylko niezgodne z prawem, ale także nieetyczne. Nasi nauczyciele udzielają porad przy tworzeniu pracy zaliczeniowej oraz weryfikują i omawiają treści samodzielnie przygotowane przez klienta.

  • II.  Jak wyglądają zajecia grupowe oraz gdzie się odbywają?

Zajęcia grupowe są dobrym rozwiązaniem dla uczniów będących na podobnym poziomie zaawanasowania, a także dla studentów, którzy pod fachowym okiem chcą przygotować się do egzaminu lub kolokwium. Przyjmujemy zgłoszenia od grup – nasz korepetytor przeprowadzi zajęcia w dogodnym miejscu (np. w domu jednego z uczniów). Organizuejmy także kursy grupowe przygotowujące do egzaminów, które odbywają się w budynku B/M Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Kamienna 43/45 we Wrocławiu.

  • III. Jak wyglądają kursy przygotowujące do egzaminu?

Prowadzimy je w trybie indywidualnym oraz grupowym. Każde zajęcia poświęcone są osobnemu zagadnieniu wymaganemu na egzaminie. Pozwala to usystematyzować wiedzę i powtórzyć wszystkie wymagania.

  • IV. Jak szybko mogę liczyć na pomoc korepetytora?

Nasz Zespół tworzy wielu korepetytorów, zatem istenieje duże prawdopodobieństwo, że pomoc zorgaznujemy bardzo szybko. Jednak pewnym terminem jest 48godzin (w dni robocze) od zgłoszenia. Naszych Korepetytorów obowiązuje terminarz dostosowany do ich obecnych uczniów. Należy pamiętać, że chcemy zorganizować korepetycje na najwyższym poziomie- czyli zaproponować korepetytora, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

  • V. Korepetycje z jakich przedmiotów akademickich oferuje KorkoMath?

Posiadamy specjalistów od analizy matematycznej, algebry, rachunku prawdopodobieństwa logiki i wielu innych. Jednak zagadnienia z matematyki wyższej muszą być wcześniej omówione- koniecznym wymogiem jest przesłanie do nas list zadań i wymagań, tak aby korepetytor mógł przygotować się na zajęcia. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia ucznia z matematki wyższej, jeśli materiał wybiega poza kompetencje naszych korepetytorów. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje tak, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz  na adres: e.gebarowska@korkomath.pl Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 25 grudzień 2014, 04:58